?php bloginfo('charset'); ?
Меблі
Фасади
Матраци

Ванні кімнати

* * *
* * *
* * *
* * *
*

Ванні кімнати

Для багатьох людей найбільш улюбленими та важливими приміщеннями у помешканні є ванні кімнати. Лише тут людина може повністю розслабитись, відпочити від роботи та сімейних негараздів. Але щоб досягнути бажаного результату, необхідно створити у ванній кімнаті відповідну атмосферу.

Ванні кімнати – найбільш вологі приміщення у квартирі, а тому для покриття поверхонь та меблів слід обирати такі матеріали, які виготовляються саме для приміщень з підвищеною вологістю. Ми пропонуємо великий вибір меблевих модулів для ванної кімнати: тумби під умивальник, виготовлені зі штучного каменя Corian і Montelli, які перетворять вмивальну зону у єдине ціле; кутові шафки, куди можна сховати безліч необхідних предметів туалету; дзеркала різних форм та розмірів, які суттєво збільшать простір ванних кімнат тощо.

Особливого попиту сьогодні набули умивальники, закріплені на стіні консольним способом або встановлені на підлозі. При цьому до них монтуються шафки на ніжках, які дозволяють робити під ними вологе прибирання. Ця тенденція стає дедалі поширенішою, оскільки оберігає приміщення від грибкових утворень.

Наша компанія зробить Ваші ванні кімнати справжнім місцем сховку від напруженого ритму життя та допоможе підтримати у цьому важливому приміщенні свіжість та чистоту.