?php bloginfo('charset'); ?
Меблі
Фасади
Матраци

Штучний камінь


На сьогоднішній день все більш популярним стає використання штучного каменю. Ззовні він нічим не відрізняється від натурального каменю, але має більшу кольорову гаму та відмінні технічні характеристики. При цьому штучний камінь Львів, на відміну від натурального, не має радіаційного фону, а тому вважається екологічно безпечним.
Сьогодні зі штучного каменю виготовляють підвіконня, барні стійки, мийки, рецепції, стоматологічні столи, стільниці тощо. Стільниці зі штучного каменю – це поєднання естетичної краси, стилю та практичності. Різноманітні фактури та кольорова гама надають необмежені можливості для створення стільниць будь-яких форм за допомогою склеювання окремих частин безшовним способом. Штучний камінь Львів значно міцніший за мармур, практичний в експлуатації, підлягає реставрації та не виділяє запахів. У структурі штучного каменю відсутні пори та тріщини, тому він дуже стійкий до забруднень, бактерій та грибків. Догляд за виробами зі штучного каменю дуже простий – стільницю слід протирати звичайним мильним розчином та м’якою ганчіркою. Ваша стільниця протягом десятиліть може залишатися такою ж гарною, як і на момент встановлення.

Штучний камінь Львів

Наша компанія вже тривалий час працює зі штучним каменем. Його технічні характеристики можуть задовольнити найвибагливіших замовників. Штучний камінь Corian, Montelli, Staron, Tempest і TriStone – це безшовний матеріал, гнучкий при нагріванні, легкий в обробці та реставрації, вологостійкий, теплопровідний, а головне – безпечний, а тому є ідеальним матеріалом для використання у медичній та фармакологічній галузях. З нього виготовляють стоматологічні та хірургічні столи і меблі, які використовуються у цих закладах. Вони значно полегшать Ваші зусилля у дотриманні санітарно-гігієнічних вимог.