?php bloginfo('charset'); ?
Меблі
Фасади
Матраци

Шафи купе Львів 

15.05.2014

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

У житті сучасних людей шафи купе Львів завоювали достойне місце завдяки зручності, естетиці та ергономічності меблевих конструкцій. Сьогодні важко уявити, як раніше люди обходились без таких комфортабельних та стильних меблів.
Шафи купе Львів мають різну конфігурацію, функції та оздоблення. Проте, існують найбільш поширені види таких шаф, серед них: вбудовані, кутові, корпусні шафи купе та гардеробні.
Найбільш популярні та затребувані серед покупців – вбудовані шафи купе Львів. Вони допомагають якісно використовувати невеликий простір та заповнити усі наявні ніші, котрі раніше могли красти площу, а сьогодні стали чудовим місцем для розміщення вбудованих меблів. Зазвичай, вбудовані шафи купе не мають однієї або кількох стінок: бокової, горішньої чи підлогової. Такі меблі значно дешевші, бо на їх виготовлення потрібно меншу кількість матеріалу.
Кутові шафи купе теж допомагають оптимально використати простір приміщення, а також покращити дизайн помешкання, за допомогою нестандартного та цікавого меблевого рішення. Окрім цього, ще однією перевагою кутової шафи є містка кутова секція, котра відсутня у звичайних шафах.
Корпусні шафи купе більш практичні від звичайних, завдяки конструкції з розсувними дверми. Їх можна монтувати у вузьких кімнатах та проходах, за міжкімнатними та вхідними дверми або ж за кріслами чи диванами. У декорі розсувних дверей часто використовують широкий спектр різних матеріалів: ротанг, бамбук, дзеркала та скло. Завдяки цьому, корпусні шафи купе, виконують не лише функцію меблів, а й стали елементом декору приміщення.
Що стосується гардеробних кімнат, то зазвичай, вони бувають невеликих розмірів, а тому оснащення їх закритими секціями допомагає на невеликій площі зберігати максимальну кількість предметів та речей.
Як вибрати оптимальне наповнення шафи купе? Існує достатньо багато елементів для внутрішнього облаштування шафи купе Львів. Ось лише кілька з них:
• похилий вішак – дозволяє розвішувати та фіксувати речі різної довжини, що допомагає мати кожну річ у полі зору;
• висувний вішак – суттєво полегшує доступ до тих речей, котрі зберігаються у шафі, його можна витягнути вперед, не порушуючи порядок розвішаних речей;
• сітчасті кошики – виготовляються з металу та покриваються стійкою емаллю, котра не обдирається та не жовтіє;
• різноманітні висувні шухляди, котрі фіксуються надійними механізмами, можуть бути схованими всередині шафи або виступати на ззовні;
• галстучниця та вішаки для брюк зроблять внутрішній простір шафи купе Львів більш зручним та раціональним.
Сподіваємось, що наші поради допоможуть Вам зробити правильний вибір шафи купе Львів та прикрасити свій меблевий інтер’єр на довгі роки.

Рубрика: Некатегоризовано