?php bloginfo('charset'); ?
Меблі
Фасади
Матраци

Дитячі меблі Львів

15.05.2014

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Купуючи меблі для дитини, варто пам’ятати про те, що саме у цьому віці вона пізнає світ, а тому, дитячі меблі безпосередньо впливають на становлення особистості дитини. Дитячі меблі Львів будуть сприяти не лише повноцінному розвитку малечі, а й створять у кімнаті безпечну територію для ігор та навчання. Для кожної дитини характерно багато рухатися, а тому діти навіть будучи вдома бігають, скачуть та загалом усюди пхають свого носика. Головне завдання кожної меблевої компанії – гарантувати безпеку дітей вдома.

Дуже важливо, щоб дитячі меблі Львів були багатофункціональними та ергономічними. Якщо у сім’ї декілька дітей, ми допоможемо розділити загальну площу кімнати, не обділивши жодну дитину власними меблями. Це допоможе створити для кожної дитини особистий простір, якщо немає можливості надати кожній дитині окрему кімнату.

Оскільки дітям доводиться багато часу проводити за письмовим столом, особливо, варто попіклуватися про облаштування дитячого робочого місця. Важливо, щоб стіл та крісло відповідали росту дитини, проте, не варто забувати про інші важливі меблеві елементи: різноманітні шафки, комоди, тумбочки та ергономічне ліжко.

Купуючи меблі для підлітків, слід пам’ятати про те, що такі діти вже почувають себе самостійними, а тому варто врахувати їхні потреби. Їм не підійдуть ліжка з драбинкою, а письмовий стіл потрібно замінити комп’ютерним.

Дитячі меблі Львів виготовляють з якісних та екологічно чистих матеріалів. Найкращим матеріалом для дитячих меблів є деревина хвойних порід дерев. Вона недорога та безпечна для здоров’я дитини. З точки зору міцності та надійності пальму першості посідає – МДФ. МДФ – деревно-волокниста плита середньої щільності, котра виготовляється методом сухого пресування дрібнодисперсної деревної стружки при високому тиску та температурі. На жаль, технологія виробництва МДФ складна та недешева, а тому і вартість готових виробів достатньо висока. Зазвичай, з МДФ виготовляють ті деталі конструкції, для котрих особливо важливі екологічність та стійкість до зовнішніх впливів (спинки ліжок, фасади шаф тощо).

Сьогодні набули великої популярності дитячі шафи купе. Оскільки, дитячі кімнати переважно невеликого розміру, а вмістити повинні багато речей, шафа купе, за рахунок оптимального наповнення та висоти допомагає зекономити простір та одночасно розмістити необхідні речі. Дитячі меблі Львів допоможуть діткам почуватись у безпеці на насолоджуватись перебуванням вдома.

Рубрика: Некатегоризовано