?php bloginfo('charset'); ?
Меблі
Фасади
Матраци

Дитячі меблі Львів

15-05-2014

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Купуючи меблі для дитини, варто пам’ятати про те, що саме у цьому віці вона пізнає світ, а тому, дитячі меблі безпосередньо впливають на становлення особистості дитини. Дитячі меблі Львів будуть сприяти не лише повноцінному розвитку малечі, а й створять у кімнаті безпечну територію для ігор та навчання. Для кожної дитини характерно багато рухатися, а тому діти навіть будучи вдома бігають, скачуть та загалом усюди пхають свого носика. Головне завдання кожної меблевої компанії – гарантувати безпеку дітей вдома.

Дуже важливо, щоб дитячі меблі Львів були багатофункціональними та ергономічними. Якщо у сім’ї декілька дітей, ми допоможемо розділити загальну площу кімнати, не обділивши жодну дитину власними меблями. Це допоможе створити для кожної дитини особистий простір, якщо немає можливості надати кожній дитині окрему кімнату.

Оскільки дітям доводиться багато часу проводити за письмовим столом, особливо, варто попіклуватися про облаштування дитячого робочого місця. Важливо, щоб стіл та крісло відповідали росту дитини, проте, не варто забувати про інші важливі меблеві елементи: різноманітні шафки, комоди, тумбочки та ергономічне ліжко.

Купуючи меблі для підлітків, слід пам’ятати про те, що такі діти вже почувають себе самостійними, а тому варто врахувати їхні потреби. Їм не підійдуть ліжка з драбинкою, а письмовий стіл потрібно замінити комп’ютерним.

Дитячі меблі Львів виготовляють з якісних та екологічно чистих матеріалів. Найкращим матеріалом для дитячих меблів є деревина хвойних порід дерев. Вона недорога та безпечна для здоров’я дитини. З точки зору міцності та надійності пальму першості посідає – МДФ. МДФ – деревно-волокниста плита середньої щільності, котра виготовляється методом сухого пресування дрібнодисперсної деревної стружки при високому тиску та температурі. На жаль, технологія виробництва МДФ складна та недешева, а тому і вартість готових виробів достатньо висока. Зазвичай, з МДФ виготовляють ті деталі конструкції, для котрих особливо важливі екологічність та стійкість до зовнішніх впливів (спинки ліжок, фасади шаф тощо).

Сьогодні набули великої популярності дитячі шафи купе. Оскільки, дитячі кімнати переважно невеликого розміру, а вмістити повинні багато речей, шафа купе, за рахунок оптимального наповнення та висоти допомагає зекономити простір та одночасно розмістити необхідні речі. Дитячі меблі Львів допоможуть діткам почуватись у безпеці на насолоджуватись перебуванням вдома.

Рубрика: Некатегоризовано

Шафи купе Львів 

15-05-2014

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

У житті сучасних людей шафи купе Львів завоювали достойне місце завдяки зручності, естетиці та ергономічності меблевих конструкцій. Сьогодні важко уявити, як раніше люди обходились без таких комфортабельних та стильних меблів.
Шафи купе Львів мають різну конфігурацію, функції та оздоблення. Проте, існують найбільш поширені види таких шаф, серед них: вбудовані, кутові, корпусні шафи купе та гардеробні.
Найбільш популярні та затребувані серед покупців – вбудовані шафи купе Львів. Вони допомагають якісно використовувати невеликий простір та заповнити усі наявні ніші, котрі раніше могли красти площу, а сьогодні стали чудовим місцем для розміщення вбудованих меблів. Зазвичай, вбудовані шафи купе не мають однієї або кількох стінок: бокової, горішньої чи підлогової. Такі меблі значно дешевші, бо на їх виготовлення потрібно меншу кількість матеріалу.
Кутові шафи купе теж допомагають оптимально використати простір приміщення, а також покращити дизайн помешкання, за допомогою нестандартного та цікавого меблевого рішення. Окрім цього, ще однією перевагою кутової шафи є містка кутова секція, котра відсутня у звичайних шафах.
Корпусні шафи купе більш практичні від звичайних, завдяки конструкції з розсувними дверми. Їх можна монтувати у вузьких кімнатах та проходах, за міжкімнатними та вхідними дверми або ж за кріслами чи диванами. У декорі розсувних дверей часто використовують широкий спектр різних матеріалів: ротанг, бамбук, дзеркала та скло. Завдяки цьому, корпусні шафи купе, виконують не лише функцію меблів, а й стали елементом декору приміщення.
Що стосується гардеробних кімнат, то зазвичай, вони бувають невеликих розмірів, а тому оснащення їх закритими секціями допомагає на невеликій площі зберігати максимальну кількість предметів та речей.
Як вибрати оптимальне наповнення шафи купе? Існує достатньо багато елементів для внутрішнього облаштування шафи купе Львів. Ось лише кілька з них:
• похилий вішак – дозволяє розвішувати та фіксувати речі різної довжини, що допомагає мати кожну річ у полі зору;
• висувний вішак – суттєво полегшує доступ до тих речей, котрі зберігаються у шафі, його можна витягнути вперед, не порушуючи порядок розвішаних речей;
• сітчасті кошики – виготовляються з металу та покриваються стійкою емаллю, котра не обдирається та не жовтіє;
• різноманітні висувні шухляди, котрі фіксуються надійними механізмами, можуть бути схованими всередині шафи або виступати на ззовні;
• галстучниця та вішаки для брюк зроблять внутрішній простір шафи купе Львів більш зручним та раціональним.
Сподіваємось, що наші поради допоможуть Вам зробити правильний вибір шафи купе Львів та прикрасити свій меблевий інтер’єр на довгі роки.

Рубрика: Некатегоризовано